VISPĀRĪGA INFORMĀCIJA
Ārstnieciskā masāža tiek izmantota profilakses un ārstēšanas nolūkos, masējot konkrētas ķermeņa zonas ar mehāniskām kustībām.Ir izstrādāta vesela metožu un kustību sistēmu, kas ietver: glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu, vieglu dauzīšanu un vibrāciju. Katra kustība tiek veikta noteiktā secībā, un tās mērķis ir risināt konkrētas problēmas. Piemērojot katru metodi, notiek iedarbība ne tikai ādas virsmu, bet arī zemādas audiem, kā arī nervu sistēmu, limfas sistēmu un asinsriti. Klasiskā ķermeņa masāža tiek veikta no kakla zonas pāri visai mugurai, vēderam, rokām un kājām.


Ārstnieciskā masāža iedarbojas uz organismu kā mehānisks kairinājums, ko rada, izmantojot masāžas paņēmienus. Masāžas iedarbes pamatā ir humorāli reflektorie procesi, ko regulē centrālā nervu sistēma. Masāža galvenokārt iedarbojas uz nervu sistēmu. Tā labvēlīgi ietekmē arī sirds un asinsvadu sistēmu, pozitīvi iedarbojas uz locītavām un to funkciju, kā arī uz saišu sistēmu.  

Masāža uzlabo muskuļu audu elastību, notiek muskuļa audu atrofijas aizkavēšana, ka arī samazinās jau attīstījusies hipotrofija. Masāža paaugstina muskuļu darbaspējas un arī palīdz ātrāk atjaunot muskuļa audu darbaspējas pēc ilgstošas fiziskas slodzes. Neilga  masāžas seansa laikā (30-50 minušu garumā) labāk atjaunojas nogurušo muskuļu funkcijas, nekā atrodoties miera stāvoklī. Masāžai ir nozīmīga ietekme arī uz locītavām. Veicot masāžu uzlabojas locītavas asinsrite locītavās un periartikulārajos audos, nostiprinās locītavas saites, paātrinās patoloģiskā locītavu izsvīduma uzsūkšanās. Veselības  masāža uzlabo ādas stāvokli, veicina tauku un sviedru dziedzeru darbību. Būtiski ietekmē limfātisko sistēmu, limfas cirkulāciju.Masāžas speciālu kustību rezultātā – glaudīšana uz “centru” virzienā – ādas limfātiskie kapilāri viegli iztukšojas un limfas cirkulācija paātrinās. Bez tiešās ietekmes uz vietējo limfasteci, masāžai ir arī reflektora iedarbība uz visu limfātisko sistēmu, uzlabojot limfvadu tonisko un vazomotoro funkciju. Ārstnieciskajai masāžai piemīt pretsāpju, spazmolītisks, pretiekaisuma, trofiku veicinošs, sedatīvs, u.c. Masāžu plaši pielieto pie dažādām saslimšanām, kā arī pie fiziskas un garīgas pārslodzes.


REZULTĀTS
Pēc ārstnieciskās masāžas kursa tiek paaugstināts muskuļu tonuss un elastība, tiek uzlabots vispārējais stāvoklis, pazūd sāpju sindromi, uzlabojas ādas stāvoklis, normalizējas gremošanas procesi un kuņģa-zarnu trakta darbība. Organisms iegūst sparu, enerģiju, tiek uzlabots garastāvoklis un pašsajūta. Ir ieteicams kursa ilgums no 10-15 procedūrām 2 reizes nedēļā.
Ārstnieciskā masāža tiek veikta gan visam ķermenim, gan atsevišķām zonām (vēders, mugura, kājas, rokas) vai pēc citām ārsta un/vai masiera norādēm.


ĀRSTNIECISKĀS MASĀŽAS INDIKĀCIJAS
– balsta un kustību orgānu sistēmas slimības;
– nervu, sirds-asinsvadu un elpošanas sistēmu slimības;
– kuņģa-zarnu trakta slimības;
– dažādas izcelsmes sāpju sindromi;
– toniskie un trofikas traucējumi;
– vielmaiņas traucējumi (tai skaitā aptaukošanās);
– viegli psihiskie traucējumi (neirastēnija, hroniska noguruma sindroms);
– kompleksā ar figūras korekcijas procedūrām. 


KONTRINDIKĀCIJAS
– jebkurš iekaisums akūtā stadijā;
– onkoloģiskās slimības;
– ādas slimības;
– limfātiskās sistēmas slimības;
– hipertermija;
– sirds, nieru, aknu mazspēja dekompensācijas stadijā. 

Masāža ir viens no labākajiem par efektīvākiem pēc pieejamības pasīvās iedarbības veidiem ar ķermeni, kad viss, kas Jums jādara seansa laikā – jāatslābinās un nekā lieka, ja iespējams, pat nedomāt. Mīliet savu ķermeni, rūpējaties par to, un tas pretī dos Jums viegluma sajūtu un pozitīvu noskaņojumu!


CENA: 60 EUR

ILGUMS: 90 min

Tava masāža Tevi gaida

Close Menu